Hakkımızda

Teknoloji, işgücü ve tecrübeyi en verimli şekilde birleştirerek çağdaş, estetik, kaliteli ve güvenli yapılar oluşturmayı kendine misyon edinen ONC Yapı Enerji AŞ. 2002 yılından bu yana İstanbul’un muhtelif semtlerinde konut ve ticari projelere imza attı.

Yönetim kurulumuz konusunda eğitimli, deneyimli, prensip sahibi kalifiye personeliyle deprem tehlikesiyle karşı karşıya bulunan ülkemizdeki yapı stoğunun daha güvenli ve estetik bir hal alması için yola çıktı.
ONC Yapı Enerji AŞ. teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek, bu yenilikleri yeni projelerinde kullanıp her geçen gün daha güvenli ve konforlu yapılar ortaya çıkarmaktadır.
ONC Yapı Enerji AŞ. insana ve çevreye saygılı anlayışı ve müşteri memnuniyetini hedef alan ve bu doğrultuda müşterilerine en iyi hizmeti sağlamayı politika edinmiş bir şirkettir.
ONC Yapı Enerji AŞ., Kozyatağı Vitrin ve Kozyatağı Vizyon projelerinden sonra İstanbul’un en seçkin semtlerinden Çengelköy’de Çengelköy Life projesi ile çağdaş ve güvenli projelerine devam ediyor.

Vizyon & Misyon

Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek, bu yenilikleri yeni projelerimizde kullanıp her geçen gün daha güvenli ve konforlu yapılar ortaya çıkarmak ve sektörde model alınacak örnek bir şirket olmaktır.

Teknoloji, işgücü ve tecrübeyi en verimli şekilde birleştirerek, insana ve doğaya saygılı, çağdaş, estetik, kaliteli ve güvenli yapılar oluşturmaktır.

İnsan Kaynakları

ONC Yapı Enerji AŞ. bünyesinde mevcut veya oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirmek üzere Genel Başvuruları kabul etmekteyiz.
Genel Başvuru ilanına yapılan başvurular aday veritabanında saklı tutulacak, niteliklerinize ve yetkinliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda ihtiyaçlarımız doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır.

CV’lerinizi info@onc.com.tr adresine gönderebilirsiniz.
Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

ONC Yapı Enerji AŞ. İnsan Kaynakları

  • Kozyatağı Mahallesi Bayar Caddesi Gülbahar Sokak No : 15 B/29
    Kadıköy / İSTANBUL
  • Telefon : +90 (216) 416 5020

Biz Sizi Arayalım

Herhangi bir sorunuz var ise lütfen formu doldurunuz.